Stránka obchodu - gameexpres.sk

Hodnotenie: 1 názorov
Dátum aktualizácie: 2008-10-10
URL: http://www.gameexpres.sk
e-mail: info@gameexpres.sk
PSČ/Mesto: 82105 Bratislava 2
Adresa: Vyšná 9
Telefón: 0902 492 939
Popis: Internetový obchod - hry pre PC a konzoly Playstation 2, Playstation 3, PSP, XBOX 360, Nintendo DS, Nintendo Wii. Joysticky, volanty, gamepady pre hráčov. Slovenčina do hier. Teraz aj herné figúrky, hračky, roboty a lietadlá na diaľkové ovládanie.
Možnosti platby: dobierka, v hotovosti, internet banking Tatrabanka a.s., bank. prevodom
spôsob dopravy: kurier GLS Slovakia, osobný odber
Adresa obchodu: Bratislava (1),

Názory návštevníkov

11:06 / 16 Jun 2010 Maximalna spokojnost. Tovar, ktory som si objednal, mali najlacnejsie. Pripraveny na prevzatie bol hned na druhy den. Zial, dany joystick mi nevyhovoval, co samozrejme nie je ich chyba. Kedze som ho prevzal a zaplatil osobne, zo zakona nemam pravo na vratenie. Podla ich obchodnych podmienok ale ponukaju aj vratenie osobne prevzateho tovaru. Vratenie bolo bezproblemove a rychle. Mozem plne odporucat.

Napište Váš názor na tento obchod:


    Opíšte kód z obrázku:
[obnoviť]
* Systém rozlišuje malé a veľké písmená
Vyberte hodnotenie:

email:

Odoslať názor a hodnotenie.

Informácie

UPOZORNENIE: Popíšte prosím dôkladne Vašu situáciu, priebeh transakcie, približný dátum a o aký produkt sa jednalo. Nezverejňujeme názory typu: "Neodporúčam, strašný obchod" alebo obsahujúce vulgarizmy.

Užívateľ portálu monitor-cien.sk uverejňuje komentáre a názory na vlastnú zodpovednosť. Spoločnosť Retail Info s.r.o. , prevádzkovateľ služby monitor-cien.sk, nenesie zodpovednosť za názory zaslané užívateľmi stránok. Zaslané názory môžu byť overované, čím sa predĺži doba uverejnenia.

Môj účetPrihlásiť

Založiť účet

Poslať heslo

Reklama

Facebook

Odporúčame

Všetky názvy a logá obchodov použité na stránkach monitor-cien.sk slúžia výhradne k ich identifikácií. Informácie o názvoch a cenách výrobkov pochádzajú zo stránok obchodov alebo predajcov, ktorí prezentujú svoj cenník na internetových stránkach.
Porovnanie cien a ponúk e-shopov najlepšie ponuky, najlepšie obchody. Porovnanie cien, porovnanie ponúk - najlepšie ceny, najvýhodnejšie nákupy v internetových obchodoch, najlacnejší e-shop.
© copyrights Retail Info s.r.o., grafický projekt a design Studiotg Agentura Interaktívna